Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Prywatny osrodek leczenia uzaleznien

Dodano: 2022-09-18

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Prywatna klinika uzależnień oferuje pomoc osobom, które z powodu alkoholu, narkotyków, czy dopalaczy straciły kontrolę nad własnym życiem. Na terapię destrukcyjnych nawyków mogą zgłosić się również ludzie niewyobrażający sobie życia bez internetu. W klinice wsparcie otrzymają też uzależnieni od hazardu i seksu. Pracują w niej specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Oferta, z którą bliżej można się zapoznać na stronie klinika.osrodek-oaza.pl, skierowana jest do ludzi w różnym wieku. Pomoc otrzymują zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież będąca w obecnych czasach mocno narażona na różnego rodzaju uzależnienia.

Ośrodek udowadnia, że można wrócić do normalnego funkcjonowania, tzn. bez konieczności sięgania po używki - wystarczy tego chcieć. Odtrucie organizmu i detoks to trudna, ale skuteczna droga do wolności. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień znajduje się w miejscowości Choceń. Terapia stacjonarna trwa od 8 do 12 tygodni. W cenę za pobyt wliczone jest np. wyżywienie. Szczegóły na stronie online.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Kruszyn Krajeński

Novacode Sp. z o.o.

https://novacode.pl

Bydgoszcz

Cukiernia Sowa sp.j.

https://www.cukierniasowa.pl

Toruń

Auto Serwis Kwiatowa

http://mechanikakwiatowa.pl/