Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Zniesienie współwłasności działki koszty

Dodano: 2022-11-08  • Telefon: 22 870 66 46
  • Adres: Grochowska 217
  • Kod pocztowy: 04-077
  • Miejscowość: Warszawa
  • Domena: https://noriet.pl/

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Wsparcie między innymi w zakresie prawa cywilnego to domena kancelarii, która ogłasza się na stronie internetowej noriet.pl. Jej kadra przyjmuje zlecenia od osób prywatnych oraz przedstawicieli biznesowych. Biuro znajduje się w Warszawie, przy ul. Grochowskiej 217/15, ale z pomocy mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy stolicy, ale także klienci z okolicznych miejscowości.

W zakresie działań kancelarii są czynności pozwalające na uregulowanie kwestii związanych ze współwłasnością majątkową (między innymi zniesienie współwłasności działki). Koszty takich świadczeń, z uwagi na rozmaite zmienne, mogą być zróżnicowane. Pracownicy przedstawiają klientowi szacunkową wysokość opłaty po zapoznaniu się z przedstawionymi przez niego dokumentacją i oczekiwaniami.

W kancelarii obowiązuje system wcześniejszej rejestracji terminu wizyty. Informacje o godzinach pracy biura oraz dane kontaktowe są dostępne online. Pod podanym linkiem przedstawiono też merytoryczny opis najczęściej podejmowanych przez kadrę spraw.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Warszawa

BTL Polska Sp.z o.o.

https://btlaesthetics.pl

Warszawa

Biuro Tłumaczeń MTR

https://www.mtr24.pl

Warszawa

KK Financial Partners Sp. z o.o.

https://financialpartners.com.pl