Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński | Adwokat warszawa prawo karne

Dodano: 2023-02-06  • Telefon: 22 629 30 30
  • Adres: Ujazdowskie 24
  • Kod pocztowy: 00-478
  • Miejscowość: Warszawa
  • Domena: https://www.karne.com.pl/

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Kancelaria zajmuje się interesami zarówno pokrzywdzonych, jak i sprawców w przestępstwach z zakresu prawa karnego. Każdorazowo klient zobowiązany jest podczas pierwszego spotkania do dokładnego przedstawienia sytuacji oraz przyniesienia całej dokumentacji, powiązanej z określoną sprawą. 

Wówczas adwokat z Warszawy, wyspecjalizowany w prawie karnym, ustali procedurę postępowania oraz zaznajomi z nią zainteresowaną osobę. Jak wygląda współpraca w tym zakresie można dowiedzieć się ze strony internetowej karne.com.pl. Dodatkowo na witrynie biura wskazane jest, w jakich okolicznościach można spodziewać się wsparcia karnistów z kancelarii. 

Głównie pomoc prawna dotyczy przygotowania określonej dokumentacji oraz reprezentowania klienta na sali sądowej. O tym, jakie są postępy w sprawie oraz jakie są na bieżąco postanowienia sądu, gdy chodzi o odpowiedzi na pisma procesowe, klient dowiaduje się systematycznie od adwokata. Jeśli konieczne jest złożenie apelacji lub kasacji, ekspert również tym się zajmuje. 


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Warszawa

BTL Polska Sp.z o.o.

https://btlaesthetics.pl

Warszawa

Biuro Tłumaczeń MTR

https://www.mtr24.pl

Warszawa

KK Financial Partners Sp. z o.o.

https://financialpartners.com.pl